Harry Kane poate rata restul sezonului dupa ce s-a accidentat cu Milwall

0 11

Atacantul lui Tottenham, Harry Kane este in pericol sa rateze restul sezonului dupa ce a suferit o accidentare serioasa in partida cu Milwall.

Spurs a intalnit pe Milwall in sferturile de finala ale Cupei Angliei si nu a intampinat probleme in a-i elimina. 6-0 s-a terminat partida de pe White Hart Lane insa fanii lui Tottenham au si motive de ingrijorare, dupa ce Harry Kane a suferit o accidentare destul de serioasa.

Atacantul lui Spurs are o problema la glezna care l-a fortat pe Pochettino sa il schimbe in prima repriza a meciului. Desi nu este inca clar cat va lipsi tanarul atacant englez, zvonurile spun ca acesta ar putea sa rateze tot restul sezonului.